Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Vzhledem k tomu, že tetě servisuji sekačky a sám mám tři na různých místech, tak např. Honda, Stiga mají 5-ti letou záruku, kde fakt vymění vše a nevymlouvají se dle prodejců na nadměrné opotřebení apod.,ale právě u těchto značek se mi nestalo a nestává se to, že by se muselo něco reklamovat po 2 letech, tam platí to co udáváte, buď se to projeví v první sezóně nebo vůbec.Kdežto jiné značky nejsou tak stavěny na kvalitu, ale na spotřebu a prodloužená záruka má vždy podmínky a vyjímky, proto se připlácet nevyplatí.Zkušenost u tety s hechtem, který kupoval její syn byla taková, že po druhé sezóně se vyhodila-prasklá šňůra byl začátek, teplý motor nechtěl chytnou ani po návštěvě servisu, tak byla po první nádrži povinná pauza na kafíčko, a po nefunkčním pojezdu rozhodlo se pro výměnu za jinou značku kterou nechala na výběr mě-za 12tis získala readystart, plynulý rozjezd, b&s motor,5let záruku která už skončila bez využití reklamace-1xvýměna filtru, ostatní vše původní.Dokonce i mountfield který měla předtím sloužil po léta bez výhrad, protože měl standartní osvědčené komponenty.Asi stále platí zásada-kupovat výrobky až od poloviny nabídky výše a u rádoby značek to platí dvojnásob.U čínských motorů je to loterie, jeden mám v elektrocentrále a dobrý i po letech
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika