Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pro pána 149.16.Omlouvám se, moje psaní je někdy k nepochopení a proto se budu snažit něco objasnit.Nepsal jsem, že pluh je krasavac, ale moje VARI -GLOBÁL je krasavec.Teď zpět k pluhu a k nastavovacímu tělesu.Pluh má zajišťovací kolík aby držel v pravo nebo vlevo.Jeho dráha byla dlouhá a vypadávání vydliček mě zdržovalo.To jsem úpravou omezil a přehazuji pluh nohama.    NT-3 se provozem uvolní.Duté kolíky se se dokážou i ohnout.Hlavně při trhnutí za kořen.Pak je těleso max. volné v závitu a zasluhuje si vymezení podložkou nebo dokonce výměnou kolíku.      Šířka brázdy je daná výrobcem, šlo mi o to, abych nedělal víc, než uvádí výrobce.Hlavně mi nepište, že to nejde, že pluh musí být kolmo, to vím.  Teď ty duše.To co jsem psal nebylo o vás.To bych si nedovolil.To jsem četl jinde a teprve dneska jsem zjistil, že jsem o vás zavadil, když jsem pročítal vaše psaní.Musí se to umět.I ty bezdušovky.Ne jenom nadávat.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika