Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Tiež som veľmi, veľmi dlho zvažoval kúpu čističa. Po prečítaní literatúry a rôznych fórach som kúpil KRANZLE 799 TST. Je to stroj s hydraulickým výkonom nad 4 kW. Reálna pracovná hodnota výstupu 180 bar / 13 l min. S týmto čističom je umývanie áut a práca okolo domu jedna radosť. Čističe s hydraulickým výkonom pod 1,8 kW sú v podstate len na bežné umývanie. Základný vzorec tlak v baroch x prietok v litroch /600 = hrubý hydraulický výkon.. Poznámka: skoro všetci výrobcovia v hobby a poloprofi triede merajú tlak tesne za čerpadlom a ten je cca 25 % vyšší ako reálny čistiaci tlak. Plus udávajú prietok vody bez zaťaženia. Tým pádom víde hydr. výkon vyšší ako príkon stroja čo je úplná blbosť.Tj.účinnosťou motora 85÷90 %, účinnosť čerpadlá cca 90%. + Strata tlaku prúdením vo vysokotl. hadici tiež zopár barov zoberie. Príkon K799 5,5 kW, hydr.výkon 4kw. Váha 60 kg. Plánovaná stredná životnosť tesnení piestov cca 600 hodín, plánovaná životnosť stroja cca 3000 prev. hodín. Dúfam že mi tento stroj vydrží zopár desiatok rokov. Stroj je určený na vysoké zaťaženie bez nutnosti prestávok po určitom čase. Jaro Š.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika