Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Po roce se podělím se zkušeností. Koupil jsem Power Plus. Na podzim jsem regulérně zoral. Nakonec mám přeměřeno cca 300m2 a trvalo mi to asi 2 hodiny, včetně testování nastavení výšky pluhu apod., protože poprvé. Co proti tomu bylo několikadenní rytí a odrovnaná záda. Šlo to pěkně, jen při orání udupaných cestiček mezi záhony bylo třeba pořádně přitlačit. Na jaře jsem nasadil rotační nástavce místo kol a prokypřil. Necelá hodinka. Perfektně zpracované pole, jsem spokojen. A děkuji za doporučení. Samozřejmě za 15tis. to není žádný profi stroj, ale pro malého zahrádkáře perfektní. Na rozdíl od ostatních jednoduchých kultivátorů má právě ten připojitelný pluh (v základu) a 2+1 rychlost. To mají jen mnohem dražší traktůrky. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika