Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nic není zbytečné, děkuji za podrobný popis problému, který jsem zatím nikde nenašel. No, možná těch metrů mám 250, neměřil jsem to. Přemka Podlahu ani Láďu Hrušku jsem nesledoval, takže to jsem fakt nevěděl.

Zažil jsem zamlada orání traktorem, protože jsme měli lán pole, potom rytí pár záhonků u domku, a teď zase máme trochu víc. A když jsem si vloni na podzim urval záda při pokládání dlažby a nestihl kvůli tomu zrýt zahradu (a musel jsem to dělat teď zjara), přemýšlím prostě, jak si to napříště ulehčit. Napadl mě kultivátor.

Ale když to čtu, vzpomínám si, že i otec a děda mi kdysi říkal, že čím větší slepené hroudy hlíny po podzimní orbě jsou, tím lépe. A to kultivátor neudělá. No jo, no. Tak zase nic.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika