Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Rozdíly mezi dobíječkou a nabíječkou nevnímám. Když mám akumulátor částečně vybitý, tak ho dobíjím. Kdybych ho vybil úplně, tak ho zničím. Ale možná se mýlím.
   Nevím o jaké číslo akupostřikovae Hecht šlo, když se podívám na obrázek, vypadá ten dnešní v e-shopechhodně podobně, ale přece jen trochu jinak. Hlavně šroubovací červené víko tehdy nebylo opatřeno držadlem. Nádoba se musela nosit za popruhy.
   Zbastlit to samozřejmě šlo. Udělal jsem to tak, že tenkou hadičku od Hechtu jsem zasunul do silné od Sola, zalepil a omotal. Spoj vydržel celou (nedlouhou) dobu životnosti postřikovače. 

Už jste jednou dostal nabídku na nový accu postřikovač Hecht zdarma. Proč jste ji nevyužil?
Jednoduše proto, že po zkušenostech a jako majitel SOLO bych ho nechtěl ani zadamo. A pak taky už nemám doklad o koupi jako důkaz.

A propoś, coříkáte na tento příspěvek, který jste opomněl komentovat?

11.5.2018 14:37
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
dobre robite ze ho budete ignorovat, ja som si dal cez google vyhladat v termine od 1.12015 - 1.1.2017 Hecht aku /accu/ postrekovac.. vypadlo mi spusta ponuk na accu Hecht uz v tom case..

https://www.nakupka.cz ›... › Voda › Postřikovače, rosiče
Preložiť túto stránku
17. 2. 2016 - Akumulátorový zádový postřikovač Hecht 416 ACCU nejlepší cena, HECHT416ACCU akce, HECHT416ACCU sleva, Postřikovače, rosiče levné, diskuze,...

Není to snad důkaz, že Hechty se prodávaly již dlouho před tím Vaším takzvaně prvním?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika