Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Mít statek s lesem bez traktůrku nebo čtyřkolky je utopie- nedovezete si větve ani domů a současně ani štěpkovač do lesa.Osobně fandím nesenému štěpkovači s pohonem kombi (v lese náhon x okolo domu elektromotor).Urbana si výpůjčím na 1den/1xrok/1500,- na podvozku za auto na kouli, ten by se mi nezaplatil ani za 30let, ale je to špalíkovač, kde délku špalíku určují obvodové tětivy desek, sotva ho dva lidi stačí krmit.Zvažoval jsem taky něco benzínového, jsou výkonější a nezávislé.Mám v merku od Vari nebo od Lumagu, rozdíl je v drcení a průměru.Vari je šnekový okolo 24tis.,Lumag válcově kombinovaný za 29tis.,zato ale do 10cm.Na YouTube je dost videí na oba.Z vaší nabídky by jsem vzal Urbana, mám ho vyzkoušeného, je s pytlovačem.Nepíšete model, ale ani bystroně neznám.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika