Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Bolo by potrebné trochu sa pozrieť na celú túto tématiku bližšie.

Len tak z brucha:

Briggs 675 naozaj mal 190ccm pokiaľ bol motor s rozvodom SV.Ale ako sa zmenil rozvod na OHV od vtedy má163 ccm.Ono to 675 znamená nejakú si hodnotu krútiaceho momentu v imperiálnych mierach.Čiže výkon zostal +- rovnaký akurát motor má menší obsah.

Intek z Vašej kosačky je dnes značený ako B&S 850.No a 4,4kwnemal ani omylom.V tom najlepšom prípade mohol mať tak 3,6kw a aj o tom dosť pochybujem.

  A ja sa tým predajcom ani nedivím.Ono do predajne príde človek naštudovaný z katalógov.A hneď začne.A tento motor má aký výkon?

Slušný predajca povie : Toto je Briggs 675 a má 2,5kW to je 3,4konkých síl.Zákazník - odborník sa zamyslí a povie: Ja túto kosačku nechcem je slabá.Hecht mi dáva taký istý motor a ten má 6koní t.j 4,4 kw.Pečo by som mal platiť za nižší výkon. No a následne začne ten predajca hovoriť o čistom výkone a teoretickom výkone a o norme SAE podľa ktorej sa to merá a...

  Vysvitne že ten zákazník -odborník zase až taký odborník neni.A začne byť zmetený a jednoducho odíde lebo sa v tom nevyzná.Toto sa tomu predajcovi stane 2-3krát a on následne začne púšťať hmlu.A bude zahmlievať a motať a prepočítavať.Len preto lebo tý slušný ktorý Vám povedia a napíšu pravdu sa dostávajú do nevýhody oprotí tým ktorý výkon udávajú teoretický a klamú hneď od začiatku.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika