Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Skoro se divím, že Vás trápí "jen" ten sběr.Když zavzpomínám, tak nepodstatné zatékání do světel jsem vyřešil transparentním silikonem, ztrátu těsnící gumy pro koš po koupi nové za 500,-přinýtováním průtahákama z boku, hučení ložisek ve vodících kladkách nejprve doplněním lithiové vazelíny jehlou pro diabetiky, posléze jsem vyrobil nové kladky na vyměnitelné ložisko se segerovkou-pozor na šestihrany šroubů, nejsou kolmé, lehce se osmeknou a závit je amerického stoupání(dle rozteče),blíže k whitworthu.Za tepla hydro ztrácelo tah a to jsem s ním jen sekal, na vině bylo přehřívání, dá se to dochladit pomocnou el.vrtulkou.To že během sezóny začalo reznou sekací ústrojí ze shora, to byla taky fušeřina.Za ztracenou závlačku chtěli v HQ dvě kila, když jsem ji objevil ve značkovém balení v marketu za desetinu ceny, tak mě omývali.Od té doby se ptám i takových drobností na cenu! U stigy je za 25kč.Slabinku jsem viděl v poháněcím klíňáku nožů, vzhledem k šestihrannému profilu byl zeslaben a né moc kvalitní, přesto se cena pohybovala od 1600-2000,- prostě masakr cen.Pokud Vás mimo sběru nic netrápí, jste šťastný majitel 😎.Máte ho nový, nebo pastička z druhé ruky?
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika