Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, mám podobně členitou zahradu ve svahu a osvědčila se mně Makita dlm380 (14 kg, 4 Ah, záběr 38 cm), momentálně se dá koupit v akci za 5500 kč (včetně nabíječky i baterií). Vy byste utáhl i větší typ Makita dlm431 (18,5 kg, 5Ah, záběr 43 cm), ta je teď v akci za 11.000.

Sekala jsem s ní několikrát značně přerostlou (2 týdny nesečenou) jetelotravní směs, což je pro sekačku větší námaha než tráva, a šlo to. Nechci říct v pohodě - musela jsem vysypávat koš po každých deseti metrech a nevyužívala jsem celý záběr sekačky - ale šlo. Troufnu si tvrdit, že ten větší typ by zvládl i 3 týdny nesečený trávník - záleží samozřejmě na počasí, na hustotě trávníku a zda tam máte opravdu jen trávu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika