Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

přišel jsem si mezi zkušené zde pro názor na následující věc.

v kvetnu roku 2015 jsem zakoupil na sečení trávy na našem statku Stihl FS 240 u prodejce poláček ve vsetíně. tento rok sekal dobře, i následující rok sekal dobře.

začátkem sezony tohoto roku jsem vzal křovinořez, vylil starý benzín a nalíl čerstvou směs, po startu mě čekal šok, křovinořez držel poměrně na poslech vyšší volnoběh, a cca pul minuty od startu nešel přidat plyn motor se propadal a dusil.Po té již přidat šlo ale bylo to takove divné zasekané a vsoky volnoběh který tukal už do strunove hlavy...

odnesl jsem křovinořez prodejci Poláček at se mi na to podívají 

když ted přejdu, že křivoniřez měli měsíc a vůbec se neobtěžovali kontaktovat ukončení servisu smskou a byl úm najít ten křovinořez

tak výsledek bylo že vyměnili vzducháč který byl uplně čisty udajně skontrolovali svíčku a seřidili otáčky.Křovinořez byl pocitově v tom stavu že se alespon nedusil po startu a posekal jsem s tim par metrů za odpoledne. podotýkám, že přesto že stroj byl v záruce!!! prodejce Poláček si neomaleně vyžádal 700 kč!!! (to se mi u Husqvarny teda nestalo)

ted mi teta volala, že křovinořez se opět počas práce dusí, a navíc začla pískat hlava, no zrovna když jsem doplnil tuk v hlavě.To jsem opět za 21 let práce s touto mechanizací nezažil

Navíc od novoty mám pocit, že motor není uplně jak ma být při prudkem zmačknuti plynu se prvně otáčky propadnou až pak se zvedne a roztoči nástroj.Kontaktoval jsem vedení Stihlu a v současné době se tím pry zabývají.Podotýkam že stroj je touto dobou 2,5 měsíce bez záruky.

Chci se vás zeptat na názor či zkušenost.Mám nějakou šanci na bezplatnou opravu a kompletní kontrolu či výměnu kusu? Nebo je normalní že poloprofík za 17k je jen na dva roky a ano posekali jsme tak 4000 m2.

řešil někdo někdy něco ze stihlem? Byl jsem to teto chvile s touto značkou spokojeny ale pokud mi nevjdou vstříc, nejspíš přejdu k H husqvarna 535 rx a o Stihlu už pěkně nepromluvím. vůbec bych se nedivil kdyby mi vyměnili mou novou uhl.hlavu za nějaky kšunt :/

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika