Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nerozebíratelný spoj se z toho stal určitě, to je neoddiskutovatelná skutečnost! Já jen reagoval na dotaz jak se chemicky zbavit hliníku.
*
Ale fakt je, že hliník a i jeho slitiny jsou poměrně měkké a pokud to hodně přeženu, dají se "krájet i běžným kuchyňským nožem".
Pokud by se dal použil nějaký nástroj, celkem je jedno jaký, ale z kvalitní oceli, určitě by se ten dural dal nějak narušit, rozrušit, rozsekat a zlikvidovat.
Úzký sekáč, pilník, vrták, fréza, starý závitník nebo i jakákoliv tvrdší ocel ve vhodném tvaru. Jen to bude pracné a zabere to dost času.
*
To zmrazení si myslím v tom případě nepomůže, ale neberte mně vážně, nic podobného v tom směru jsem nikdy nezkoušel a neviděl. Jen vím, že nějak podobným způsobem se do sebe lisují některé strojní součástí.
(Že se něco něco nahřeje, něco podchladí a pak už to drží navěky...)

Rafael.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika