Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, mám takový problém se sekačkou HSQ LC 48 e, mám jí asi 6 - 7 let, sekala perfektně, pravidelně jsem měnil olej, čistil jí, měnil vzduch. filtr, no běždý servis, strojů si vážím takže jsem s ní nikdy nic netrefil, žádný jekl, kámen velikosti fotbal. míče atd. Vím že na podzim jsem s ní normálně dosekal a následně zazimoval, na jaře vyměnil olej, nastartoval s novým benzínem a šel sekat, po prvním vypnutí následoval výbuch z výfuku, neřešil jsem, ale výbuchy jsou po každém vypnutí stroje. Sekačku jsem zavezl k pánovi co se zajímá opravy zahradních strojů a motorek, sekačku mi seřídil, ale říkal že s tím střílením si neví rady. Dobře, zavezl jsem to do orig, servisu HSQ s tím že mi kolísají otáčky a střílí z výfuku. No za týden píšou že sekačka je hotová, přijedu tam a servisák mi říká že vyměnili unašeč a hnací řemen pojezdu (nemám slov..., unašeč byl rok starý) no a pak že taky seřídili otáčky. O nějaké střelbě se vůbec nezmínil, sekačku přivezu domů a zase to střílí, zkusil jsem to 3x a postupně se střílení změnšovalo, pak mi došel benzín. Neměl někdo podobný problém? Zkusím ještě jiný benzín, dával jsem tam benzín z MOL. Tolik moje zkušenost. Miroslav

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika