Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Jaképak nesmysly, já se nepouštěl do hlubších spekulací, Dálný východ odpovídá též Číně a je mi jedno zda to dělá Loncin, nebo si to někde Loncin dává dělat, tak nebo tak briks to není.Měl jsem skútra Hondu s výrobou na Taiwanu-potvrzeno v TP, ale byla to kvalita Hondy, neměla startovací páku, protože měla kvalitní startér, která jezdila za 1.8 l/100km v obsahu 110ccm s maximálkou 105km.Když to samé koupíte od např.Loncinu, který montuje čínskou produkci, tak spotřeba je dvojnásobná a kvalita odpovídá ceně/první odejde startér(to nevadí-má páku, pak odejde přepínač bliken-to nevadí, ukazuje se ručně, pak vyteče tlumič pérování-v jednom to nevadí, jen to houpe, ale byl za méně než polovinu oproti Hondě.To samé je u sekaček-která značka se chce zvýhodnit a neubrat si z marže, tak musí dodat něco levnějšího s odpovídající "levnou"kvalitou.Jsou značky, které nemají už co ztratit.A pak vysvětlujte evropskému zákazníkovi, že co by chtěl za ty peníze.A je to tak, mohl si koupit motor z brikse či Hondy -každého volba.Ale obhajovat čínskou kvalitu velikosti produkce?Určitě tudy cesta nevede.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika