Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Nevím, jak jste se nakonec rozhodl, ale především účel použití a typ a množství drceného materiálu rozhoduje. Bohužel až vlastní praxí asi zjistíte, co potřebujete :) Jinak já uvedu svoje zkušenosti s Vares Shark. Rozdíl mezi 2.6 nebo 2.8 nepoznáte, (muze to poznat váš jistič, pokud je pod 16A, bude ho 2.8 asi vyhazovat), ale do slabšího, drtiče bych nešel. Na inzerát lze koupit zachovalé kusy mnohdy za pár stovek... Ani suché větve nůž neotupí, jak někteří uvádí. Jediné x co spolehlivě zničí nůž je kamení. Kdysi jsem ve snaze o dokonalý úklid shrabal listí na hromádku a naházel do drtiče... Drobné kameny, které drtič zchroustal také, však ihned otupily nůž x dokonce ho vylámaly. Nůž jsem otočil, a používám ho dodnes. U drtice jsem si trochu zvětšil i vstupní otvor a cpu do něj větve po několika kusech. Čím tenčí větve, tím víc jich tam rvu. Opravdu to chce silou tam větve cpát, abyste stihl něco udělat. A tady má Vares opět výhodu. Je nízký, takže stojíte vlastně rozkročený nad ním, větve tam tlačíte. Ony se totiž nezasekávají v řezném ústrojí, ale hned ve vstupním otvoru, který výrobci musí dělat z bezpečnostních důvodů malý, aby tam lidé nestrkaly ruce... Pokud máte rovné jednotlivé větve do 4 cm a hodláte je vkládat po jedné a chcete štepku, tak štepkovač. Pokud máte haldy různorodých větví nechcete trávit čas jejich přípravou, aby to stepkovac uchopil a třídenním, co stepkovac vezme x co nevezme a potřebujete jemnou drť, pak určitě Vares.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika