Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, dostal jsem se do fáze výběru motokosy - jedná se mi o sekání velmi příkrého svahu (cca 500m2). Na svahu ovšem začínají rašit dřeviny, které mají nyní v průměru cca 3cm. Dále pak je tam pouze vysoká tráva + bodláčí. Motokosu bych však chtěl používat i na zahradě - rovný terén (občas výhonek pámelníku + nějaká ta trnka). Problém největší asi vidím v tom,že kosu musím táhnout cca 0,5km do kopce. Pozemek je skoro na vrcholu. Takže limitem je i hmotnost (kosa+palivo).Jedná se mi o spolehlivý stroj ve střední cenové relaci. Pokukuji po typu HONDA 435, nicméně vzhledem k tomu,že jsem doposud sekal ručně,nemám absolutně ponětí co vybrat, na co si dát pozor,jak je to se servisem atd. Děkuji za postřehy a tipy.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika