Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny :)

Potřeboval bych radu. Na stavebním pozemku rozměr kolem 650 m2 potřebuji několikrát do roka posekat trávu. Velikost kolem půl metru - 1m všeho chuť co tam zrovna roste :). 

Zvažuji jaký koupit křovinořez a rád bych si od vás nechal poradit. Moje volby jsou zatím :

1. Honda 435 u - akorát jsem četl, že není tak zdatný a a neudrží otáčky při vyšší zátěži? Tak se chci zeptat majitelů, případně kdo jej měl v ruce.

2.??? Si nechám poradit. Je spousta značek na trhu, díval jsem se na 4 takty hlavně kvůli tichosti a údržbě  = zbytečně?

3. Mám ještě jednu variantu asi za 6000 koupit od kamoše starší Stihl FS 140, která již měla měněný i karburátor. A byl používaný pro stříhání v sadu

Díky moc Lukáš

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika