Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Konečně ta věta na kterou jsem tak dlouho čekal. Celá diskuze byla založena pro přenesení zodpovědnosti výběru na úplně cizí lidi a zahájena, pro mě divnou větou "na netu jsem našel tyto čtyři..." Přestože jsem už na světové počítačové síti hledal kdeco, nikdy jsem tam nenašel žádnou sekačku, motorovou pilu nebo jakékoli jiné nářadí... jenom spoustu obrázků... čehokoliv. Proto si v tomto příspěvku od pana paccha (jestli to správně skloňuju), vážím nejvíce věty..."tak si jí ošahejte"... Na to je potřeba ovšem zbouzat po prodejnách, a kleknout si a ohmatávat. My co jsme ze staré školy, říkáme, "sejmout fyzickým dotykem". Možná kdyby toto tazatel udělal na začátku, nemuseli jsme se tu dohadovat o tom, co a proč je zajíc, želva nebo sytič, jeden druhého učit startovat spalovací motor a obviňovat se z toho, kdo je větší trouba. Nedávno jsem vybíral el. řeť. pilu, nevybral jsem ji sice za jeden večer, protože jsem musel pár kousků sejmout fyzickým dotykem, ale kdybych na to založil diskuzní téma tak, tak ji nemám dodnes...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika