Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jak říkám, sekačku od Beďi jsem vybral v té době TOP a byla s ní absolutní spokojenost. Za celou dobu jsem akorát lil olej a vyměnil pojezd.  Kdyby neprorezavělo šasí tak kosí dále. K VIKINGU jsem se dostal náhodou mimořádná koupě za pakatel 4000,- Kč rok stará. Motor opět BS ale výkonnější, žádný sytič, žádný plyn. Šasi speciální plast. Nerezaví, koš je plný a sekačka stále tlačí trávu, lehká, rychlost pojezdu nastavitelná prostě. Jednak šel technický pokrok do předu a jednak je to německá preciznost. Možná kdybych zkusil hondu tak bych se znovu nestačil divit a posunul se někde výše ale člověk co nevyzkouší neuvěří. I když s těmi značkami musí být člověk velice opatrný. Dle diskusí jsem koupil pro příležitostné řezání motorovou pilu Husqarna a větší blbost jsem nemohl udělat. Nemám sice s čím porovnávat jelikož je to moje první motorová pila ale skušenost se sekačkou mi říká, že další pokus bude Stihl. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika