Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mate pravdu, tiez mi chybalo niekolko zariadeni ku traktorceku Vari: 

1. Sadzac zemiakov(=brambor) - zreparoval som preto staručký babosed v dobe, kedy Vari sazec brambor este nemalo v ponuke (v súčasnosti ho už Vari ponúka, ale nemenil by som, lebo babosed sadi spolahlivo a bez problemov zemiaky velke, male, roznorodych tvarov, dokonca v čase nudze aj s 15cm klíčkami bez poškodenia...)

2. Sadzac cibulovin (cesnaku, cibule sadzacky,...) -  nejaky Vari pred rokmi malo v ponuke, ale dobe meštiakov a ich okrasnych zahrad asi nie je zakaznicky zujem či-čo...  Tak som s malou dušičkou kupil od priekupnika nejaky rusky "maslostroj",  ale ten funguje prekvapivo dobre. Samozrejme musel som vyrobit na túto rusku mašinu kompletny predny uchyt ku Vari, lebo povodne to bolo prislusenstvo ku nejakemu ruskemu motobloku.  Opakujem funguje velmi dobre, sadi cesnak aj ozimny aj jarny aj cibulku sadzacku a uroda je dobra. Moc dobra, aj ked cesnaky nie su bruškami v jednom smere, ako pri rucnom sadeni. Konstrukcia je typicky ruska, opravitelna kladivom, majzlom a zvarackou, aj ked to este nebolo treba opravovat.

3. Sadzac sadenic, priesad  -  tu je kazda rada drahá akým strojcekom pripojitelnym za Vari sadit male prostokorenne rastlinky kalerabu(=kedluben), kapusty(=zelí), papriky a podobne. Riesenim je babosed na sposob sadzaca zemiakov (bod č.1)

4. Neseny rotavator - tu by som Vari netrapil, Agzatovy neseny rotavator funguje nad ocakavanie dobre, staci sa s nim naucit robit a neznasilnovat agzatovy neseny rotavator ako to robia mantaci na niektorych videach na YT.  Okrem pripravy pody pod zemiaky urobi vsetko a nezriedka lepsie. Inak Vari je stale špička v oblasti malej zahradkarskej techniky, škoda že na Slovensku ho dost vytlacaju noname nekvalitne braky, co firme Vari paradoxne kazi meno:  neznaly uzivatel si kupi noname sr*čku, mysli si ze kupil Vari, ten noname nekvalitny vyrobok sa pokazi a uzivatel pri pive nadava na Vari...  Dnesny svet je dost prdlý... Napr.: pouzival som v minulosti viacero nožov v rotavatoroch, vsetky boli viac-menej naprd. Včitane agzatovskych. Ale rotavatorove noze Vari su o niekolko tried lepsie. Bezkonkurencne aj v agzatovskych rotavatoroch, kde -div se světe- pasuju ako uliate...  😜 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika