Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Tak, nesený rotavátor Vari, nikdy mít nebude. Měl bych vlastní vizi, ale při cenách služeb, cenách náhradních dílů a věku, který mám, tak než si obléknu dřevěné sako, to již s tím co mám doklepu. Začal jsem tím, že jsem si napřed koupil Vari IV a postupně si vypůjčil pluh a vyorávací radlice v obou provedeních. Pluh APH-352, sice vypadá pěkně, ale horší je to s odváděnou prací, navíc jsem si všimnul, že majitel nastavovací těleso nejméně 2× zlomil. Proto byl pořízen pluh NM1-017, včetně nastavovacího tělesa. Tento pluh mnohem lépe zaklápí, ale osyp převracené skývy do brázdy je také dost velký, na svědomí to má velikost a tvar odhrnovačky. Nevím, proč na tak důležité části pluhu výrobci šetří. Po vyzkoušení vyorávacích radlic, mne nadšení přešlo a proto jsem si opatřil vyorávací radlici NM1-022, odvedená práce se ani nedá srovnávat, jsem s ní spokojený. Myslím si, že slupice by ale ve všech případech, měla být až za pruty. Po profesní stránce ta sk vyorávací radlice je mnohem výš. Ještě k volbě stroje. Velmi velkou roli hraje způsob použití. Koníček, či spíše zábava, samozásobení, nebo podnikání.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika