Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ahoj, take vlatnim Hecht 7100 set a nemuzu si ho vynachvalit. Perfektne startuje, mala spotreba a jednoduchost. Vlastnil jsem Teru a i kdyz jsem velky fanda techto stroju, preci jenom uz se ozvalo stari stroje a vecne neduhy uz jsem nechtel a ani nemam cas resit. Samozrejme jsem zvazoval nakup Vari, ale soused ji ma a neustale na neco nadava. Take vlastnil puvodne Teru a tvrdi, ze bohuzel tyto nove stroje uz nejsou ta kvalita co byvala. No neni jediny kdo to tvrdi. Bohuzel dnesni doba si vyzaduje s ohledem na cenu velke ustupky, coz za totace nebylo a tak si to vybira i svou dan. Tak to proste je i ja to dene zazivam v nasi firme. Zariskoval jsem a zkusil tedy Hecht, zatim nelituji, ale ani si nedelam iluze ze vydrzi tak jako ma staricka Tera. Ale to asi ani nova Vari. Drzim vsem nadsencum palce at uz vlastni cokoliv za trakturek. Zivot je kratky a malicherne hadky kde co je vyrobeno a smontovano, je myslim zbytecne. 80% zbozi je tak jako tak s Ciny a jen zalezi na tom jak si prodejce jeho vyrobu pohlida. Kdybych mel penize, pujdu do neceho jineho a temto hadkam zde se budu smat. Ve vysledku si to delame sami, pristupem vyhledavat levnou cenu dostavame vyrobce do tlaku a ten se casto projevuje snizenim kvality. Jenze ruku na srdce, kdo by treba opravdu za spickove vyrobenou Vari dal 200 tisic? Jinak se nechci hadat, Vari je urcite dobra a to treba i lepsi nez Hecht - uvidime. Vsem kdo vlastni sveho zahradniho milacka preji at jim vydrzi mnoho let... hezky den.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika