Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jak jste pane hrabě přišel na to, že jsem to koupil přes eshop? Že se nemůžeme pořádně domluvi je na vině někdo úplně jiný, jedu přes Tor. Už jsem zjistil co je to za sviňu. Neměl bych to ani ventilovat, abych nepřišel do jiných problémů. Před dvěma lety byl v nabídce Vari s dostáním u všech autorizovaných prodejců motor GXV s podmínkou agregace s některou převodovkou, to znamená, že byl samostatně neprodejný. Objednal jsem telefonicky, to znamená, že neni žádný doklad o tom co jsem si objednal!!! Takže to je jen tvrzení. Myslel jsem si já blbec, že budu mít něco echt, co v širokém okolí nikdo nemá. Až mne přešla euforie z mastného nákupu, jsem zjistil, že je to jinak. Ono se těžko přiznává, že si sám sobě jeden chudák něco po... . Až teď, když čtu co je co a třeba taky neni tak jsem s tím vylezl ven. Mám veliké sem tam kašlající veliké ho.no, na které možná nebudou ani náhradní díly, vyrobené na Tajvaně. Takže žádné GXV190, ale sviňa GSV190 za mastný peníz z Tajvanu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika