Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, dostala se ke mně informace, že Vari nabízí výměnou za starší dvoutakt nový čtyřtaktní motor XP-200 se slevou cca 6000,-. Jaký je Váš názor na takovou výměnu a co dalšího to obnáší (píšou pouze jednoduchou výměnu upevňovacích nýtů pro novější převodovky). Uvažuji, že bych do toho šel, s tím svým dvoutaktem občas zápasím, než se mu uráčí - už má holt taky svoje léta. Nakonec si vždycky dá říct, ale kdybych měl nový stroj, který chytne na první škubnutí, bylo by to veselejší. Když ale vidím, jak jde kvalita obecně téměř všeho " do hajzlu " (promiňte mi ten výraz, ale je to nejvýstižnější), tak mám obavu, aby moje radost z nového stroje nebyla hodně krátká. Protože zatímco dříve se stroje a spotřebiče vyráběly z kvalitních materiálů a s tím, aby vydržely co nejdéle, tak dnes je přesně naopak, aspoň u většiny věcí, se kterými se setkávám. Tak by mě zajímal názor někoho, kdo o těchto strojích něco ví. Předem děkuji a zdravím. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika