Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Díky za radu popravdě já pří výběru už jsem prošel všechny značky a stále více se v tom strácím.Když jsem začínal vybírat tak jsem si říkal že podmínka je motor briggs and stratton ale někde tady na foru jsem četl že ani ty čínské motory nejsou upně špatné takže se mě výběr značně rozšířil protože spousta sekaček právě do těch 10 000kč je osazena těmito motory.Ta stiga 48S se mě hodně líbí má jednoduchou konstrukci nějaký komaxitový nátěr a i manipulace s ní je solidní.Já jsem měl jěšte ve výběru Weinbang WB 456SKLV která má variátorovou čtyřrychlostní převodovku a hodně výkoný motor KOHLER nevím jaké kvality.Pak jsem měl vybrány nějaké sekačky od Hechtu přes Vegu a jak jsem psal zčínám se v tom strácet.

Petr

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika