Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Nevidím problém ve Vašem názoru na levnou čínu, ale musíte rozlišovat. Vy jste někdo, kdo se závady nebojí a spolehlivost Vás netíží. Já si také koupím levněji pilu, kterou majitel neznalostí zastavil a stačí málo a mám za několik tisíc pilu, která stála 15 tisíc. Ale nemůžete házet všechny do jednoho pytle, většina když kupuje chce za solidní peníz stroj na delší dobu a počítají se servisem, protože opravovat neumí ani nechtějí. Pro takové je levná čína risk, který se stane vyhozením peněz. Kdo je na kvalitě a spolehlivosti pracovně závislý, ten by musel mít s sebou 2-3 kusy, aby mohl celý den dělat. Vydržet s tímto celý den, měsíc, rok je utopie. Když celý den sečete, tak nemáte chuť něco na druhý den opravovat, kdyby to i uměl. Výkon 3,8 kW je další utopie, v daném hodnocení je to jedno. Asi jste dost soudný, že ta cena není o předražení značek, ale o kvalitě tohoto výrobku. Já bych si to nekoupil, protože cena není všechno a nic jiného mě nezaujalo. Víte co říkají výrobci levných uzenin z náhražek, lidé je chtějí a kupují je, tak je vyrábíme. A doktoři nestačí rozesílat pozvánky na vyšetření zluszého střeva. Velký byznys, kde si kvalitu vybírá každý sám.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika