Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer, slíbil jsem, že napíšu své poznatky z praxe.  Hromadu jsem u souseda drtil cca 90 min v kuse normálního tempa. Z kopice byly dva plné kolce hmoty.  Jenom-že soused má slabý jistič a 2,8 kW byly moc. Musel jsem elektřinu vést od nás. Vědro se špalkem se mi osvědčilo. Žádný bordel kolem násypky nebyl. Nechalo se naplnit do 3/4 a to bohatě stačí.

Trochu se divím, proč Mnichovičtí namontovali šrouby, které drží nůž s drážkou na plochý šroubovák. Proč tam nedali šrouby na imbus, nebo torx. Přeci by tolik nedocházelo k ožvýkání drážky. Je výkonný,2,8kW není málo. V podstatě se jedná o nejvýkonnější drtič na trhu.  Zkusil jsem ho nakrmit slabým, suchým 4,5 cm smrkovým klackem a za pár sekund klacek nebyl. Musel jsem pahýl zatlačit jiným klackem, aby nelítal dlouho v násypce.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika