Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vážení tomuto krámu z Moutfieldu se vyhněte obloukem. Nejenom, že je to mizerná konstrukce a zpracování, ale kromě motoru a možná kol je vše poruchové. Nechal jsem to servisovat přímo u Moutfieldu, kde mi sdělili, že ten můj kus vyráběli před dvěma roky a proto se na něj nedá sehnat správný řemen, takže neprokluzuje jak má a na volnoběh se ten krám sám uvádí do pohybu. Páčka odd akcelerátoru praská sama, jen se na ni podíváte. Jednou jsem s ním oral a po 5 minutách jsem vzal raději rýč do ruky. Pro ty, kteří chtějí sekat vysokou trávu, tak je to super kousek na likvidaci nervů. Když neodejde spojka (mě na nové sekačce vydržela 5 min. a oprava v Moutfieldu trvala 60 dní), tak vás bude pohonná jednotka tahat po louce a tráva bude poválená. Ony totiž chybějí dostatečné otáčky, které by tu bubnovou sekačku uvedly do požadovaného chodu. Náraz do kamínku znamená ohnutý nůž a posléze narušení konstrukce rotačního bubnu (doporučuji nakoupit dostatečnou zásobu vždyť jeden stojí něco kolem 90,- Kč). Ty hadříky, které zabraňují odlétání trávy vám na mírném svahu vlezou do nožů, takže se pak nestačíte divit, jak to sekačka vypadá. Prostě, ani dítěti bych to nepůjčil na hraní. Když jsem to po jednom sečení odstavil do suché kolny, tak další jaro ležel vedle bubnu kus červeného pásu. Byla to všechna barva, která spadla z rezavého podkladu. Nemám sil už se v tom špičkovém krámu dohadovat, takže to leží ve stodole jako výstavní kousek od profesionála na zahradní techniku. Je to jen krám k rychlému zisku prodejce. Česky řečeno "Franto podrž to, já valím pro peníze"

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika