Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahojte,

potreboval by som pomôct alebo poradit mám terru a do včerjašieho dňa išla ako hodinky. Včera som ju chcel naštartovať potiahol som a trošku blafla ale hneď zdochla potom som už ťahal a nič. dal som von (novú)sviečku a zistil som že dáva strašne slabučkú iskru a aj to každý 5 krát. Dal som druhú sviečku a nič to isté žiadna alebo slabučká iskra. Tak som rozobral zapalovanie mám tam ISKRA 6V 17W a teraz by osm potreboval poradiť dá sa nejako premerať alebo ako zistiť čo je zlé? alebo či je dobrý kondenzator, cievka alebo kladivko? Kladivko sa mi nezdá že by bolo zlé každopádne potreboval by som poradiť. Na nete som trochu pozeral ale nič moc som nenašiel ako postupovať. Ďakujem      

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika