Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nezlob se, že ti tykám ale ty si úplný demagog..Za vikend 10m široký pás a 1 km dlouhý děláš v pohodě. A hupky do bazenu.2500m2 posekat za 3hod je posekat 1m2 za 4.3sec.Když budeš brát 2 m záběr, tak ti bude muset stačit na jeden dvoumetrový tah 1 sekunda.Nechápeš strašení?Sekal si někdy kosou?Já hodně let a i s tchánem, který ač nemohl dýchat, tak se bylo co učit.Pozemek 2500 m2 může být přeci rúzný a každý kdo seká tak se o tom přesvědčí.Na některou trávu musim vzít strunu na vzdor tomu že se tu píše ze nůž je rychlejší.Struna je v tomto případě rychlejší.To že se tu kecaj nesmysly, svědčí diskuse, že někdo jede na plný plyn, jiný na jeho 3/4 ,jednomu je 0,7 na hodinu akorát a jinému tato spotřeba PHM u toho stejného obsahu zdaleka nestačí.Jeden seká co koně nevypásli a má si dávat pozor na kobližky.No pozor já se nevysmívám, já závidím.U nás takové pozemky nemáme.samá řepka.Nebo co mě dostalo, ža Oleomac má vibrace.Asi jo protože po 2 hodinách mě opravdu brní ruce.Je tu někdo, kdo by nás amatery nějak tedy informoval?.Co je málo, co je hodně.Jestli je jedno, že sekám tři hodiny 800m, protože pak stejně x hodin to budu sušit a obracet svážet a pak budu x hodin koukat na králíky jak to budou žrat.Víte co? já jsem se už nahonil dost.Na ten hektar, kdybych ho měl, tak bych si pořídil určitě něco jiného než křovinořez..  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika