Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kdo porovedl servis na dokladu není, tam je pouze jméno přebírajícího pracovníka. Každopádně tato závada, jak jsem již shora psal, je velmi závažná, pro mě neakceptovatelná a na stejnou třetí vadu čekat opravdu nemíním. To mi za to riziko opravdu nestojí. Je možné, že se jedná o špatný kus. Ale pro zachování dobrého jména by měl prodejce na základě skutečností peníze vrátit, bez ohledu na to, co říká nedokonalý zákon. Jestli je značka Hecht, jak zde někdo psal, značkou relativně dobrou, to se jasně ukáže dle následné reakce prodejce. Uvidíme. Mám poměrně velkou klientelu a rozhodně si to nebudu nechávat sám pro sebe. Zde bylo vysoké nebezpečí úrazu a to už není žádná legrace. Produkty tohoto druhu nemají na trhu co dělat. Jak se říká "není zdraví, není nic". Všem velmi děkuji za příspěvky a snahu o pomoc.         

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika