Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 
Při vkládání příspěvků prosím respektujte pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky nesmí obsahovat díla (texty, fotografie nebo ilustrace) jiných autorů (například z knih, časopisů nebo jiných webových stránek). Příspěvky autorů, kteří nedodržují pravidla pro vkládání příspěvků, se v diskuzích zobrazují po jejich schválení administrátorem.
Připojit reakci do diskuze Karburator briggs stratton XRM60
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

dnes som ten karburator vyumyval, prefukol, a podobne, no a zatial to ide ani po cca polhodine nezdochol a nekolisali otačky. je pravda že plavakova komora bola špinava ako keby piesok a zemina no preste taka brečka je možne že to niekam išlo a preto to nefungovalo, no uvidime časom. dufam som to nerobil zbytočne. milujem svojho BaS xrm 60 quantimika cmuk

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG.
Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů a rozměry 4920x3218 obrazových bodů.
Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Souhlas autora:*Jako autor příspěvku souhlasím s jeho časově neomezeným zveřejněním na serveru ZAHRADA.cz
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.

Karburator briggs stratton XRM60

host - xxx.xxx.215.165 (?)
14.6.2013 17:14
Tento příspěvek (zjistit adresu)

zdravím mam surni problem, dnes pri koseni sa mi začali kolísat otačky ako keby som,,turoval" pridaval a uber plyn, neskor sa mi stratil vykon to je že pri koseni vetčšej travy čo pretím kosilo, zrazu skapal motor.

Teraz mi nejde už naštartovat, ide ale len tak ked natlačím benzin cez primer a potiahnem (cez sytič) alebo aj bez rozbehne sa a hned zdochne. mam pocit žeto bude karburator ako urobit nejaku jednoduchu a rychlu udržbu karburatora???

chcem upozornit že som neskryvyl klukovu hriadel ani nič podobne. dakujem za rychlu odpoved

Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna

host - xxx.xxx.65.203 (?), 15.6.2013 12:02
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Ja mam BaS Sprint 40 a stejny problem. Jsou nove krouzky, tesneni pod hlavou, tesneni a membrana karburatoru a nova pruzinka. Ale problem porad pretrvava...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.154.193 (?), 15.6.2013 12:48

dnes som ten karburator vyumyval, prefukol, a podobne, no a zatial to ide ani po cca polhodine nezdochol a nekolisali otačky. je pravda že plavakova komora bola špinava ako keby piesok a zemina no preste taka brečka je možne že to niekam išlo a preto to nefungovalo, no uvidime časom. dufam som to nerobil zbytočne. milujem svojho BaS xrm 60 quantimika cmuk

Připojit reakci

host - xxx.xxx.35.242 (?), 5.10.2014 11:43

Mně to začalo dělat taky. Rozebral jsem sání a zjistil jsem, že asi nedoléhalo těsnění mezi sáním a tělesem karburátoru, ve kterém je kanálek k primeru (pumpičce). Těsnění se mi ale při demontáži potrhalo, takže jsem se zatím nikam nedostal :(Dost mě taky překvapilo, že mezi nádrží a karburátorem není palivový filtr. Kdyby se tu znovu objevil autor příspěvku, prosím o sdělení, jestli vyčištění karburátoru problém definitivně vyřešilo.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.182.187 (?), 21.8.2019 0:48

Po 15 letech bezproblémového chodu jsem měl stejný problém. Vyčistil jsem celý karburátor, profoukl každý kanálek, i když nebylo vidět žádné znečištění. Žádný písek, žádné poškozené těsnění. Pro jistotu jsem ale nanesl na těsnění mezi karburátorem a vzduchovým filtrem tmel. Motor šel po složení lehce nastartovat a zatím jede bez jakýchkoliv problémů. Myslím si, že se musel karburátor zanést nečistotmi v benzínu, tak jsem ještě mezi nádrž a karburátor přidal palivový filtr (je tam na to přesně prostor). Závěrem jen dodám, že ten motor BnS qantum 60 je fakt držák. Údržbě moc nedám, olej jsem měnil za celou dobu jen asi 3x, vzduchový filtr jen profukuji a svíčka je tam původní. A za 15 let první problém (nečistoty v benzínu), pokud neberu lehké přidření motoru při vlastní blbosti, když jsem nezkontroloval množství oleje. Od té doby lehce papá olej. Ale na výkonu se to neprojevilo, stále seče metrovou trávu s lehkostí.

Připojit reakci
Dům a chalupa - stavba, topení, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Vybava dílny do 30000 Kč7:58
Vybava dílny do 30000 Kč0:33
Vybava dílny do 30000 Kč10.7.2020
Jak velkou jak silnou akuvrtacku9.7.2020
Výběr čerpadla9.7.2020
Jak velkou jak silnou akuvrtacku9.7.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů