Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

ALCO Pro 140/160QSS Motor je zaběhlý vymenil jsem v něm olej, použil jsem olej 10W40 Castroll byl mi doporučen prodejcem.. motor chytá na první zatahnutí za startovací šnůru vpohodě utahne to co brix ve vysoké travě zhasinal tak tento motor dal v pohodě přidlasi na otačkach a jel dále samože se mi ho taky podařilo zadusit vylkou přelostrou trávou, ale to už byla moje chyba.. jinak spotřeba benzínu je vyborná. Motor brix 625 seres má daleko větší spotřebu na stejnou plochu sěčeni/mulčování mohu srovnávat moje tchyně má stejnou sekačku s motorem Brix 625 190cm3 5hp a samotny Locín 140/160QSS má jen 159 cm3 a ma taky 5HP dokonce o 0,3L menší spotřebu na 900m2 sečené/mulčované plochy.. Tak za mě spokojenost mohu doporučit tento motor..

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika