Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Stiga co mám (Turbo 53 S Honda) má textilní koš a našlape jej kolikrát tak, že ani nejde sundat :-) až po okraj - líbí se mi fungující ukazatel zaplnění koše.

K čemu potřebujete boční výhoz? Moje nemá boční výhoz, ale zato krásně vyhazuje zezadu a rovná trávu do řádku (k levému zadnímu kolu, takže po ní pak nešlapete), což stará sekačka nedělala (tráva rozházená všude kolem). Boční výhoz podle mě není moc dobrý (musíte jezdit jen jedním směrem, jinak se vám výhoz ucpe?), když jedete třeba kolem cesty, tak musíte otočit výhoz, jinak musíte zametat cestu apod.

Nejdříve jsem taky uvažoval o AL-KO, ale pak jsem raději připlatil a koupil Stigu a nelituju. Tím nechci samozřejmě alko zatracovat, ať napíší lidi zkušenosti, já se dočetl hodně pozitivních na Stigu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika