Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám model 725 T Ergo. Neviem presne kedy sa kupoval, ale myslím, že 10 rokov má. Náš pozemok (2000m2) na konci dediny sa naposledy kosil asi pred 25 rokmi, takže si každý vie predstavit ako to tam vyzeralo. Kríky boli hrubé cca 2cm a zabudnutý pluh ktorý sem tam trafím, takže na začiatok dostal sakrametsky zabrať, že to neprežil rezný kotúč. Teraz to kosíme odkedy mám tento krovinorez (asi tak 10 rokov) 3-4x do roka plus dokončovacie kosenie pri dome asi 15x do roka. Jedný problém bol, že sa mi zlomila spona na popruhu. Nikdy sa mi nestalo, že by mal nejaký problém so štartovaním, alebo tak niečo. Dokonca je tam ešte originálna sviečka, olej dávam klasiku M2T. Na jar, keď je tam ešte benzín z minulej sezóny tak to naštartujem maximálne na tretiu šnúru. Je síce pravda, že sa o neho nadštandarne starám. Mazivo dávam do prevodu asi 4x do roka, oleja dávam radšej viac ako je predpísané a pravidelne čistím filter. Hrôza, keď vidím chudáka suseda, ako vždy pred robotou štartuje polhodinu svojho Hechta a kosí štvrť hodinu. Proste som prekvapený čo všetko vydržal a že ešte stále funguje, akurát čo ľutujem, že sme vtedy nekúpili výkonnejší typ.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika