Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Od jara 2008 mám OM BC 360 - 4T se čtyřtaktem Honda rukojení ve tvaru T. Používám jej jako hobby a pro zábavu občas sekám i traviny, rákos a podobné byliny i mlází mimo můj pozemek, tak mě ta práce baví. Je mi jasné, že na hobby sekání by stačil menší model, ale ta síla motoru 1,2 kW se využitje i při občasném sekání vyšší trávy. Zkrátka jde o komfort a proč to ne¨přiznat mít i něco trochu lepšího. Po půl roce nebo 50 hodinách se mění olej v motoru, což jsem provedl. Po destei hodinách by se měl mazat úhlový převod, pro jisotu jej mažu před každným sekáním. Komponenty z durlaové slitiny se velmi dobře čistí - pravidelně mokrý hadr a otřít. Maximální průměr struny je 2,4 mm, s tou sekám nejraději. Mám také třízubý kotouč na rákosí a mlází - využuiji, neboť můj pozemek je ohraničen slepým ramenem a ještě vlstním nylonový kotou pro obsíkání plotů - skvělá věc, jenom my moh být trvanlivější, ale zase neničí plot.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika