Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

A já Mountfieldu tolik věřil, až jsem pochopil jak to tam funguje, není nad osobní zkušenost.

Co se náhradních dílů k Solu 154 týče, pokud si budete dělat servis sám, mohlo by Vás zajímat toto:

Mountfield identifikoval zničené tyto díly:

3300143 pouzdro

3500130 spojka odstředivá 

a nabídli mi, že s věrnostní slevou 10 % mi je namontují nové (reklamaci neuznali), výsledná cena astronomická...

V Sole v německu jsem zjistil, že tyto náhradní díly již neexistují. Vyrábí se jiné, nové konstrukce, které je nahrazují: 

3300143 pouzdro –  nahrazeno 0062290
3500130 spojka odstředivá - nahrazeno 6900864

To by mohlo znamenat, pokud to domyslím, že jsem měl smůlu - konstrukčně vadný kus... podivné ale je, že Mountfield by tam v rámci opravy namontoval nemodifikované díly... celé je to nějaké divné... a Mountfield spoléhá na to že se s ním nikdo soudit nebude... vyhodnotí si Vás na začátku a když jste NIC tak se k Vám podle toho chová záruka nezáruka.

Jaký používáte Silikon na těsnění spojů motoru když si sám děláte servis? Soudal do 285 stupňů Celsia?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika