Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Před týdem jsem vyzvedl SOLO 154 z druhé opravy (od května je většinu času v servisu). V sobotu jsem opět sekal. Vydrželo asi 3 a půl hodiny a málem se rozpadlo. Kdybych si při doplňování paliva nevšiml, že motor a hřídel drží už jen jeden ze čtyř šroubů tak by motor brzy upadl a zůstal viset na drátech. Pozor, toto opravdu není vtip. To je reálná zkušenost se Solem 154. Neměl jsem ten den už sílu na reklamaci a tak jsem se do Mountfieldu vydal až v něděli. Otevřená však byla jen prodejna a ne servis. Tak znovu v pondělí - musel jsem si vzít dovolenou a strávit několik hodin v dopravních zácpách. V neděli jsem pozemek posekal Husquarnou 555 RXT. S terénem si jen pohrávala, má velkou výkonovou rezervu. Protože jsem s ní sekal bezprostředně po použití Sola 154 a ve stejných podmínkách, znovu jsem si oba stroje srovnal. Husquarna je naprosto v pohodě, motor neskutečně krásně přede a před ničím se nezastaví. Poznal jsem, že tato Husquarna má ještě vyšší výkon než Solo a opravuji i svoji původní představu o její vysoké spotřebě. Nemá znatelně vyšší spotřebu než Solo. Solo je mrštné a pracovalo by se mi s ním také dobře, ale musel jsem na něj brát velké ohledy, abych jej nepřetěžoval. Ani to nakonec nepomohlo. Nevšiml jsem si, že mi postupně upadávají šrouby pod krytem... Solo má tendenci se doslova roztrhnout. Do budoucna jej budu používat jen na drobné dosekávání po Husquarně. V mém případě, na velký členitý pozemek, je Solo 154 nevhodné. Je to jen má zkušenost. Castor 45D nebyl nikdy v servisu. Pouze jsem dlouhé roky doléval benzím s olejem a čistil filtr. Solo je stále v servisu. S Husquarnou zatím není žádný problém. Ing. Pavel Charvát, Brno

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika