Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám křovinořez Solo přes deset let. Ještě v záruce jsem ho reklamoval, protože nedržel otáčky a po zahřátí zdechával. Vrátili mi ho s tím, že byla prasklá benzínová hadička a že to opravili. Po dalším trápení jsem to dal do opravny, kde mi řekli, že hadička byla opravená tím způsobem, že byla zkrácená a znovu nasunutá. Že to dlouho nevydrželo je jasné. Pak byly problémy se strunovou hlavou - šestihran uchycený do plastu se brzy protáčel.

Hadička pak praskla po několika letech ještě jednou. Seštelovat volnoběh a poměr palivo/vzduch je někdy problém. Popravdě - když mám s ním kosit, musím se přemlouvat a hledám brousek na kosu. Nicméně poté, co jsem si k němu koupil strunovou hlavu od Oregonu a profi strunu, je to lepší. Ale až budu velký, koupím si opravdický křovinořez ;o)

PS: udržuji asI 3000 M2, většinou v těžkém terénu (příkrý svah).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika