Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Slaný. Koupil jsem ho v akci (2012)s vozíkem, mulčovačem a radlicía to proto ze je rakousky (ne china)s opravdu neskutecnym rejdem. Motor Kavasaki je ok, letos jsem provedl lehkou opravu. Mam cca 300mth. S těmi otačkami si nedelejte starosti motor je opravdu silny takze seka bez problemu. Bohuzel čišteni stroje je horši. Radeji vse vyfoukejte hned pod plastovymi kryty. Časem se tam usadi chuchvalce ktere pre remen nici sasi. Spodni plasty nesundate😟Spodni remen je po 8 letech ok, bohuzel horni je slabší(kontrolujte) a je k nemu spatny pristup, musi se sundat kosiště. Povoluje se rizeni, zespodu je potreba utahnout matice na tahlech. Menit pravidelne olej a filtry je samozrejmostiJa jsem celkem spokojeny. Pokud mate rady sem s nimi. Rici.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika