Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Chtel bych poridit bubnovou sekacku s pojezdem. Pozemek cca 1200 m2 ve svahu. V techto podminkach to nemuze byt zadna slaba zabka. Bude potreba neco s vetsimi koly(sipaky) a motorem ktery sekacku stihne jak vytlacit do kopce tak posekat travu, pripadne s sebou vytahnout trosku i obsluhu :).

Dalsi vec je ta, ze bych nechtel jen jednoucelova stroj, casem bych chtel dokoupit sn. frezu, vlecku atd.

Co jsem hledal na netu, uvedene veci vyhovuji systemu tera-vari nebo treba kultivatoru MS 16 od Mauntfieldu.

Bohuzel Tera-Vari si stale drzi cenu :(

MS 16 jsem objevil i za 15tis Kc (bubn. sekacka, kultivator, pluh, hrobkovac, oraci navleky na kola.) Nevim ale co je to za stroj? Doporucite nebo pohanite? Slysel jsem ze tam nejdou menit rychlosti, nejak se tam prehazuji remeny a remenice, coz je dost nepohodlne. Moc tomu nerozumim :(

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika