Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No, kdyby jen prasklou objímku, ale ohnul se i hřídel a majitel by rád, že jej to nezranilo. Ale to jen na vysvětlení, nemám důvod Vám cokoliv nutit. Dolmar používám velmi dlouho a také některé stroje od Makity, což je modrý Dolmar u benzínových pil a el. pil. Závada se může vyskytnout u každého stroje, nebo zase za běžnou výbavu jinde doplácíte. MS 290 se už kusově doprodává a proto bych jej vyřadil z výběru. Proti MS 335.4 je to pouze lehčí stroj, ale jinak je třeba to vyzkoušet a porovnat. Pokud nepotřebujete sekat ve stráních a členitém terénu několik hodin v kuse, tak ta hmotnost nevadí, resp já jsem ji nepociťoval. To jsem srovnával s MS 260U, který je lehčí a se kterým seču stejné plochy. Ale po práci jsem byl méně unavený a i to, že nemusíte trpět hlukem a máte z práce a chodu stroje radost udělá svoje. Ale je to zásadní změna přechod na klasický 4 takt a mě to dostalo, já mám na nízkoobjemové 4 takty slabost a na japonské obzvlášť a mám pro to důvody. Např Honda GXV 160 na Vari jede bez závady 17 let a nijak ji nešetřím, v navijáku GCV 160 po předchozím provozu na vyřazené sekačce jede, jako hodiny. Chce to nastavit, dám tomu, co stroj potřebuje a potom jen obdivovat co to dovede. Asi bych to vyřešil tak, že si stroje prohlédnete a vyzkoušíte na sobě, jak Vám to sedne a osloví.     

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika