Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

asi tak, špatným benzínem to nebude. provozuju dvě sekačky, jedna briggs 450. přes zimu necháno trochu benzínu v nádrži. teď jsem to zkoušel nastartovat ze zvědavosti a nic. dolil jsem benzín co byl vedle sekačky v kanystru asi od loňskýho jara a chytla na první zatáhnutí a jede bez problému. druhá sekačka motor tecumseh 35, stáří 10 let, maká ja otrok na velké ploše celou sezónu, údržba minimalní a lijeme do toho co se dá i benzín starej několik let, co už ani není benzín, jen přimícháme trochu novýho a jede pořád parádně. tohle by se sekačkama rozhodně dělat nemělo, jen bych chtěl říct, že ty motory snesou fakt hodně a zase nejsou tak citlivý. problém s přetečením oleje do části motoru, kde nemá co dělat jsem měl párkrát taky. a stačilo pořádně napumpovat primerem asi 3x víc než je třeba, a párkrát tahat za startér. pak zase napumpovat a zase tahat. v motoru vznikne směs oleje s benzínem a za čas chytne a z výfuku se vyvalí dým a třeba chcípne. tak zase napumpovat a pak už pojede normálně. pokud by to trvalo nějak dlouho bez známky blafnutí, tak během toho postupu očistit svíčku. nehledal bych v tom žádnou vědu, ty motory jsou dost blbuvzodrný.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika