Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

jestli se můžu podělit o mé čerstvé a ne příliš spokojené zkušenosti.Před týdnem jsem si zakoupil sekačku John deer JM 36,vypadá opravdu dobře v téom zelenm provedení.Nic méně po 15minutách sečení jsem zjistil že to je tak vše.Má obrovský nedostatek co se týče sběru trávy do koše. Po pár metrech se zacpe výhozní okýnko.Tzn, že z uvedených 80 litru sběracího koše naplníte max. 20litru a to jsem možna ještě přidal. V autorizovaném srvisu John deer mi doporučili po konzultaci se mnou výměnu mulčovacího nože, který je dodáván se sekačkou za nůž žací.Avšak John deer nemá v katalogové nabídce žací nůž šíře 56cm na tento typ sekačky, tak jsem obědnali nůž od konkurenčního výrobce Alko.Nůž však nemá boční hrany zabraňujíćí protočení nože na hřídeli sekačky.Proto mi mechanik v servisu tyto hrany na nůž navařil. Na první pohled paráda.Celá sranda mě stála 1800.-Kč. Výsledek je bohužel úplně stejný jak se starým nožem. Je mnoho jiných věcí co táto sekačka má za vady. Ja budu řešit reklamaci. Rád se na toto téma pobavít i s jinými třeba spokojenějšími zákazníky. Jestli reklamace dopadne úspěšně určitě si koupím Dolmark s hlinikovým šasím. A ještě za výhodnější cenu než jsem dostal oid John deeru.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika