Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak jsem se na to podival:

Kdyz si vemu, ze budu seno kupovat, mulcer chce min 15 HP ma nejvyssi pozadovany vykon ze vseho prislusenstvi ktere potrebuji, zbytek pisu pro ostatni (bub. sekacka min 12HP, obracec pice nim 14HP, Brany min14 HP, pluh min 12HP). Takze minimalni vykon bychom meli.

Co se tyce poctu valcu tak 3, pohon 4x4 je jednoznacne vyhodou budu uklizet snih z cesty v mirnem kopci.

A ted to nejlepsi - ceny se zarukou:

16 HP, Kubota B6001 - 95t.

17 HP, Kubota B1200 - 104t

17HP ISEKI TU 1500F - 115t

18HP ISEKI TU 1600F - 118t.

24HP ISEKI LANDHOPE 180 - 144t.

Tak z Japoncu by asi rozhodl rok vyroby. Vyhral by ten nejmladsi.

Nejsem zivnostnik tak to pisu s DPH. Muj osobni pocit - zacina se mi tocit hlava z tech cen a to nepocitam zadne prislusenstvi. 

Zetory co se tyka ceny, vychazeji na tom vykonove lepe, akorat nejsem schopen si ho sam opravit kdyby neco. To japonce sice asi taky ne, ale jsou daleko jednoduzsi. Aspon se to na netu tvrdi a pry se nekazi.

Co se zetoru tyka, tak nepotrebuji SPZ, tak se da stlacit cena niz, logicky nahradni dily budou lepe k sehnani. Prislusenstvi asi taky.

Suma sumarum: Mulcer me nepusti dolu s vykonem, tim padem mam orientacni cenu cenu.

Tech mojich 10 ovci + jehnata, mne nepusti pod 2 Ha. To budou muset mit zlate rouno.

Zetoru je hodne typu, budu se orientovat podle ceny Japoncu a tak ziskam nejake parametry.

Uvitam jakekoliv pripominky, osobni, neosobni, je mi to jedno, potrebuji nejake prakticke rady abych nekoupil vyslovene blbost, abych zbytecne nepreplatil a nemel traktor na jednu sezonu.

Diky vsem, Luboš

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika