Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den,

tak toto je na dlhu debatu, velmi zle skusenosti 4x servis ziadna vymena posielanie ako vianocneho balicka bez adresy, zozrala mi pol zivota startovanim az nakoniec som si musel kupit zo sufalstva starter od servisaka za 15 eur a mojim dôvtipom som prisiel na jej muchy, drôty od rukovätoveho vypinaca do motora boli ako ze stocene a zaizolovane a pri pohybe sa obcas dotkli a motor naskocil ale ako som urobil s nou neaky pohyb zhasla -nervy nalomene uz som ju chcel rozbit len ma utesovala ta zelena farba a keby ste videli ako mi ju poslali zo servisu v igelitovom ako ze vreci, neposkladanu ale napisane servisakom vyskusana star bez problemou a dalsie frazy na prilepsenie si imigu alebo penazenky a ta co primala maily o reklamaciach bola so mnou uz zufala, nechcem zakriknut ale odvtedy ako som jej prisiel na kobylku ziadny problem, trosku jej cuknem dam sytic 3-4 krat potianem ked zacina kopat dam normalny chod -nastartujem necham asi1/2 min na zohratie a maka do vyprazdnenia nadrze, toto pisem ako perlicku prvu mi ukradli z garaze za bieleho dna(ked som bol na polici oznamit tak ich verdikt bol ked ju niekde uvidim aby som im prisiel povedat oni to doriesa),bol som s nou spokojny tak som hned kupil taku istu ale co clovek neurobi pre poriadnu firmu ako je FIELDMANN a ja ze to je nieco z DDR a oni cesky bratia v cinskom prevedeni tak asi v globale -nehadzte flintu do zita alebo po vasom ZHURU K VYSKAM mozno ze pambicko Vam vnukne inspiraciu a nadej uz to beriem teraz s humorom a idem si kupit motorovu pilu od nich pre potesenie a cibrenie mozgovych zavitou -hadam sa na mna usmeje a Vam vela pouzitych vyzinacich silonou aj trojzupcov (ja som dokupil 8 zubec na mäkku travu na seno pre zajace aby som nemusel tahat kosu, este raz Vam prajem silne nervy a najmä vydrz raz sa to preonaci.

sp-Jozo

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika