Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tiez som si jeden zaobstaral. Zatial je skoro hodnotit ho, presnejsie sa to bude dat povedat aspon po roku. Ma za sebou 2 dni kosenia, 6 hodin s prestavkami. Spracovanie super. Robustny je dostatocne, ako sa uz pisalo. Skusal som aj strunu, aj trojzub. Kupil som stary dom kde bola trava niekde az 1.6 m + nejaky tvrdsi porast s priemerom do 1.5 cm plocha cca 1 ha. Nerobilo to ziadny problem. Noz to bral vyborne, ani netrebalo pridavat, len sem tam to rozbehnut a zotrvacnostou to islo samo. Popruh je vynikajuci - pevny a pohodlny. Sart bezproblemovy. Na volnobehu malicko toci hlava. Ze vraj to treba nechat trochu vybehat a prejde to, popripade po zabehu sa prestavi karburator, tak uvidime. Inak som velmi spokojny. Zatial vyoko doporucujem. Je to masina ako stvorena pre ludi, ktori zhanaju lacnejsi stroj dobreho spracovania na hobby ucely. Samozrejme neda sa to porovnavat so Stihlom a Husqarnou, ale tam je aj cena ina. Takze ak nepotrebujete profi krovinorez na pravidelnu zataz a dlhodobe kosenie, ale iba na upravu zahrady a okolo domu raz tyzdenne je to podla mojho nazoru jedna z naj moznosti, ak nie naj.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika