Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Asi bychom měli rozlišovat motory Briggs&Stratton s SV rozvody (= motory třídy Quantum a Sprint) a motory s OHV rozvody (= Intek Edge a Intek Pro). Je v nich propastný rozdíl ve výkonu i v kroutícím momentu, v kvalitě filrování vzduchu i ve způsobu mazání motoru (Intek = tlakové mazání).  Myslím, že se v mnoha ohledech motory B&S Intek vyrovnají motorům Honda GCV možná i GXV.  Hondu však vůbec nezatracuji, jak se zdá, je velice oblíbená.  Je pravda, že jsem si všiml, že motory B&S Intek nejsou na sekačky tolik osazovány. Neznám důvod.

Něco o motorech B&S Intek  jsem našel na adrese:

 http://www.briggs.cz/agromak/produkty_prehled.php?cid=254

Dají se tam dohledat i rozdíly mezi jednotlivými motory i maloobchdní ceny jednotlivých motorů.

Jestli máte někdo zkušenosti s motory B&S Intek, prosím napište sem svoje postřehy. Mylím, že už jsem do diskuse někdo svou zkušenost napsal, ale vyznělo mi to, jakoby ostatní diskutujíci přehlédly, že mluvil o motoru INTEK.

Děkuji

Jimy
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika