Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

zkušenost akorát s křoviňákem - před 5ti léty - doba 2 roky... 
1. koupený v akci v předjaří.. po druhém sečení reklamace - motor se dusil - týden čekání, prý špinavá svíčka, směs v kanistru přímo od nich...  reklamaci neuznali a tak jsem zaplatil cca 300 za vyčištění...
2. po dalších dvou sečení stajná reklamace - to už jsem upozornil, že mám pořád směs od nich... až když jsem se nenechal, uznali reklamaci, údajně vyměnili svíšku a něco v karburátoru...
3. na sklonku léta začal špatně startovat... další reklamace - chtěl jsem vrátit peníze, ale to prý ne, že to není stajná závada, uhádal jsem aspoň výměnu za jiný kus...
4. další jaro po zimě jsem to šel raději nechat zkontrolovat před sezonou - 350 Kč za servisní hodinu
5. v červenci asi po pátém sečení se zadřela úhlová hlava... to už jsem uhádal vrácení peněz, ale čekal jsem asi 3 měsíce, než mi je vrátili...
Nicméně, při každé mé návštěvě servisu mne nezapoměli lámat do dalších výroblů a doplňků...

Ať si každý udělá obrázek sám.

Můj - schválně přehnaný - názor:  Bédova strategie je, dostat vás co nejčastěji k nim a tam vás můžou obchodníci masírovat, abyste si koupili další a další šmejdy a nesmysly a tím vás budou vidět a masírovat častěji a častěji... :-D

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika