Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Děkuji za upozornění, ale uvedl jsem  to dle katalogu, kde bylo CZ škrtnuto a to jsem se informoval ještě u prodejce.  Aktuální informace je , že tento typ je s řidítky.Tuto informaci jsem podával  před cca 2 měsíci a v dotazu znělo křovinořez, doufám, že Vám až tak nevadí, že jsme psali o kosách a byly to křovinořezy nebo naopak. Nezlobte se, ale s tím výkonem a bez antivibračního systému a na střední plochy - možná to stroj vydrží, ale člověk? V katalogu je tento popis - lehké vyžínače, zvládnou vyžínání u stěn domů, u kmenů stromů, nebo pod keři, s odpovídajícími řeznými nástroji se skvěle hodí i k vyžínání menších trávníků. O středních plochách není zmínka. Asi proto mě uvádíte jako zbytečné antivibr. pro příležitostného uživatele protože FS 55 jej nemá, nebo spíše jako zbytečnou informaci pro uživatele, no dovolte, ale to je velmi důležitá věc co a s jakou výbavou si koupí. S ohledem na toto již staré téma jsem pouze zareagoval, aby nevznikl dojem, že údaje si cucám z prstu. Přesto se může chybička vloudit, zvlášť, když to píšu z hlavy a narychlo.  S pozdravem J.S.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika